GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 15206145
nr 1520 6145
Terrin
Kina, blåvit. Längd: 29 cm, höjd: 23 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:15:41
300 kr
350 kr